Parti 1 - dommer Tore Myrseth

Klasse    Navn                                Fører

UK            Imingens El Niñjo            Tom O. Larsen

UK            Kastellhagens A. Ilva       Eldri Kjørren

UK            Lohmans Quasimondo    Heidi Aandahl

UK            Tinka                               Pål Martin Fosdal

UK            Bjørnslettens Toko          Stian Mæland

UK            Jalgesvaddas Trym         Ingrid Samuelsen

AK            Rastaskogens Bixi           Ingemar Søderstrøm

AK            Kamvatnets Gillie            Cato F. Andersen

AK            Budalens Cwix                Stian Mæland

AK            US Twice                        Heidi Aandahl

AK            Rastaskogens Yatzy       Christian Hansen

AK            Harthavens Xy                Cato F. Andersen

 

Parti 2 - dommer Bjørn Størkersen

 

Klasse    Navn                                Fører

AK            Rastaskogens Ask            Per Erik Gärtner

AK            Skrimfjellets Pelle             Tom Sameien

AK            US Zenta                          Gunstein Strømsborg

AK            Rastaskogens Birk            Per Erik Gärtner

AK            Amy                                   Gunn Hege Svendsen

AK            Neadalens Rypa               Trygve Moen

AK            US Pukkita Vanilla            Trygve Sletteberg

AK            Raufjellets Mossa             Tove Ohrvik

AK            US Ira                                Helge Smedbye

AK            US Balder                         Trygve Sletteberg

AK            Guri Malla's Monsen         Gisken Trøan

AK            Varpåsens Flex                 Per Engebakken

 

Parti 3 - dommer Pekka Gustavsen

 

Klasse    Navn                                Fører

UK            Quattro                            Reidar Løfsgaard

UK            US Oscar                        Petter Aas

UK            Steinstølens Emma        Lorang Wiik

UK            Imingens St Zac             Kjell Hugo Aasland

AK            US Thomas                     Petter Aas

AK            Birdie                               Reidar Løfsgaard

AK            Rastaskogens Ellisiv       Jan Erik Israelsen

AK            Figo                                 Tuva Størkersen

AK            Junior                              Jan Erik Israelsen

AK            Bella                                Tuva Størkersen

AK            Askedalens Giron            Kåre Ohrvik

 

Parti 4 - dommer Lene Moen

 

Klasse    Navn                                Fører

 UK            Fjell                                 Hans Petter Frisholm

UK            Kreklingrabbens Bella     Øyvind Nordby

UK            Storm                              Hans Petter Frisholm

UK            Båtshaugens Vilma         Christian Stende

UK            Falk                                 Hans Petter Frisholm

UK            Føyk av Miessevarri         Sølvi Ruud Hagen

AK            Neadalens Swix               Ina K. Greve

AK            Rastaskogens Bella        John A. Nyborg

AK            Finnkoias Gandhi            Stian Elsfjordstrand

AK            Høstfjellets Røa               Lene Moen

AK            Båtshaugens Tyra           Kristin Schønhaug

 AK            Skagastølens Amira         Dag Hofsødegård

AK            Bess                                John A. Nyborg

 

Kart fasacup 1

Kart fasacup 2