UTSTILLINGSRESULTATER:

HANNHUNDER:
Juniorklasse
Gråmannshus Santos Ellen og Vidar Haugen
1 JK, 1 JKK, CK og 3 BHK.

Gråmannshus Baltus Otto Geheb
1 JK, 2 JKK, HP

Åpen unghundklasse:

Gurimallas Paik Henriette S. Sæbø
2 AUK

Åpen klasse:

Vinnsåsens Ruffen Bjarnar Schikora
1 AK og 4 AKK

Super Mac Villy Howden
1 AK ,3 AKK og CK

Julebakkens Joker Ola Undhjem
1 AK, 2 AKK, CK og 4 BHK

Lauvåsens FD Dexter Finn Egil Sødal
1 AK, 1 AKK, CK og 2 BHK

Brukshundklasse:

Fugloddens Corak Per Sandanger
1 BK, 3 BKK og CK

Peik av Messievarri Gunnar og Ida Wik
1 BK, 2 BKK og CERT.

Steinsfossens Pax Snorre R. Sæbø
1 BK

Steinsfossens Birko Kari og Oddvar Røinås/Birte Mønsted
1 BK og 4 BKK.

Fugloddens Butler Per Sandanger
1 BK, 1 BKK, CK, 1 BHK og BIR.

Championklasse:

Nordlangelands Agasi Per Sandanger
1 CHK og CK

Veteranklasse:

Steinsfossens Pax
1 Vetk og CK

Avlsklasse:

Nordlangelands Agasi Per Sandanger
HP

TISPER

Juniorklasse:

Gråmannshus Milla Geir Wehus
1 JK og 1 JKK

Åpen unghundklasse:

Steinsfossens Kaisa Inge Johnsen
1 AUK, 3 AUKK og HP

F-Tyri av Messievarri Bjarnar Sikora
2 AUK

Steinsfossens Frøya Magne Storesund
1 AUK, 2AUKK, CK og 4 BTK

Steinsfossens Ylva Torgeir Haugaa
1 AUK

Gråmannshus Mira Frank Eilertsen
2 AUK

Steinsfossens Ira Svien-Ole Sollie
1 AUK og 4 AUKK

Steinsfossens Exi Kari og Oddvar Røinås/Birte Mønsted
1 AUK, 1 AUKK, CK og 2 BTK

Steinsfossen Tira Kåre Knudsen og Siw Sviland
2 AUK

Brukshundklasse:

Fon Wilma av Kjerringholm TrondA. Galteland
1 BK, 3 BKK, CK og 3 BTK

Lundebakkens TD Luna Alf Inge Øvrebø
1 BK, 2 BKK og CK

Lundebakkens FD Sandy Spit Ine Schøyen
1 BK, 1 BKK, CERT, 1 BTK og BIM

Steinsfossens Guri Siv Torgersen
1 BK

Lyngstuas Millenium Fie Sylvia og Geir Eriksen/Birte Mønsted
2 BK

Lundebakkens FD Fryd Marit Brath Lund
1 BK og 4 BKK

Veteranklasse

Steinsfossens Lissi Vidar Haugeb
1 Vetk og CK

Steinsfossens Pige Kari og Oddvar Røinås/Birte Mønsted
2 Vetk

Avlslasse

Steinsfossens Pige Kari og Oddvar Røinås/Birte Mønsted
HP

Oppdretterklasse

Kennel Steinsfossen Kari og Oddvar Røinås/Birte Mønsted
HP

VALPER

Sæterelvas Kati Siri Bendiksen

BIR valp.