NM lag forberedelse

Forberedelser til NM Lag

I kveld, onsdag, er det lagledermøter, lagmøter, middag og trekning.


  1 / 6 
 
Startliste 
Startliste
 


Startlisten vil komme ut på nett når lagene har fått sin middag og trekkningen av startrekkefølgen har funnet sted. Spennende!

 

IRSKSETTER:    
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
02402/08 IS «US» Terra Remy Skar
NO40230/09 IS G-Tjikkom av Miessevarri Ronny Jørgensen 
15432/07 IS Follsjøen’s Emilie Eldri Kjørren/Jørn Presterudstuen
NO32295/11 IS Bjerkaasens BK-Triac Elisabeth H. Bjerke/Asgeir Bjerke (res.)
     
GORDONSETTER:  
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
10491/08 GS Klettkovens Shira Jim Pedersen
NO48134/09 GS Egon Jim-Rune Øyum Pedersen
14245/07 GS Magda Edgar Henriksen 
NO32790/10 GS Bukkafjellets AF Fauna Arild Dahl (2. reserve)
SE19701/2010 GS Mountaineer’s Henke Larsson Camilla Riise/Roland Strige (ute)
     
POINTER:    
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
S42068/2009 P Black Luckys Ingo Knut Gunnar Sørli
13647/07 P Pointnics E I Point Ole Ingebrigtsen
NO49848/11 P Eidemlias Raya Bjørnar Eidem
13649/07 P Pointnics E Laiba Frode Kutchera/Bertil Nyheim (reserve)
     
BRETON:    
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
LOI04/121388 B Velvet Dei Fiorindo Nils B. Skaar 
13502/08 B Tromsørypa’s P E Hero Stig Even Edinsen/Per Johnny Skjæran
NO37264/09 B Tråsletten’s Svabø Bjørn Tråslett
NO40554/11 B Tromsørypa’s AD Tim Per Johnny Skjæran (reserve)
     
STRIHÅRET VORSTEH:  
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
18300/06 SV Gaundalsdrømmens Rago Walter Paulsen
02255/06 SV Bikkjulfs Kompis Steinar Lund
NO51645/09 SV Tareskogens Jago Lars Østli
09474/07 SV Gressfjellets Quick Step Randi Schulze (reserve)
     
KORTHÅRET VORSTEH:  
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
18753/07 KV Haugtun’s BRC Falco Jon Inge Alstadvoll
11340/07 KV Rugdelias Ozc Lita Torbjørn Søgaard
26193/08 KV Stallogaisas Tell Bjørn Plassgård
08169/07 KV Haugtun’s Dpb Enja Lisbeth Ottesen (reserve)
     
ENGELSKSETTER:  
Reg.nr. Navn: Eier/fører:
13984/07 ES Sørbøfjellets Zizou Erik Hjemås Lien/Tord E. Lien
10327/07 ES Slottviddas Ramses Håvard Dekkerhus
NO46392/12 ES Seterfjellet’s Calli Rune Hansen
NO57938/09 ES Epleskogen’s Adam Aud Breivik/Bjørn Monsen (reserve)