Vestavind, Randi og Rune

Årets hunder 2018

5A109584-13C2-4B35-83DC-19448F5E9AB7

1. Årets Irsksetter

Nr Poeng Navn Eier 
1 32 NMFHh-18 Nuch Njch Vestviddas Dft Vestavind Rune Magnussen og Randi Halvorsen
2 28 Vestviddas Fauna Knut Steinar Skiple
3 27 Nuch Njch J-Tyfon av Kjerringholm Rune Magnussen og Randi Halvorsen
4 22 Balbergkampens Elle- Melle Mette og Asgeir Bjørklund
5 20 N SE UCH N J(K)CH N JCH ”US” Tixi Hege Olsen
6 18 Norrlands Guidens Peak Performance Jan Sperre
Andreas og Spirit

2. Årets Unghund

Nr Poeng Navn Eier
1 15 "US" Spirit of Norway Andreas Storegjerde
2 10 Bjerkaasen's BES Full Fokus Jørgen Thanem
3 10 "US" Susi Elin F. Wittusen
4 4 Hadseløyas Rapp Bjørn Schølberg
5 4 Fagermoa's Lykke Elisabeth og Ivar Andre Skare
6 2 NORD UCH DKV-17 Raudsildras Sønn de Lux Nina Kjelsberg
Rune og Vestavind[1]

3. Årets Høyfjellshund

Nr Poeng Navn Eier
1 32 NMFHh-18 Nuch Njch Vestviddas Dft Vestavind Rune Magnussen og Randi Halvorsen
2 28 Vestviddas Fauna Knut Steinar Skiple
3 22 Balbergkampens Elle- Melle Mette og Asgeir Bjørklund
4 20 N SE UCH N J(K)CH N JCH ”US” Tixi Hege Olsen
5 18 Norrlands Guidens Peak Performance Jan Sperre
6 18 Nuch Njch J-Tyfon av Kjerringholm Rune Magnussen og Randi Halvorsen
Bella Notte

4. Årets Skogsfuglhund

NR Poeng Navn Eier
1 12 N UCH Vestviddas Dft Bella Notte Per Arild Lie
2 9 NORD UCH DKV-17 Raudsildras Sønn de Lux Nina Kjelsberg
3 9 Midtkiløra's Ask Per Sandanger
4 9 Kongsvoldrypas Guinness Trond Inge Askvik
5 8 NUCH Lauvåsen's Tm Bonnie Birger Stene
6 3 Kongsvoldrypas Nala Trond Inge Askvik
Randi Halvorsen og Tyfon

5. Årets Lavlandshund

NR Poeng Navn Eier
1 11 Nuch Njch J-Tyfon av Kjerringholm Rune Magnussen og Randi Halvorsen
2 10 Balbergkampens Elle- Melle Mette og Asgeir Bjørklund
3 4 "US" Spirit of Norway Andreas Storegjerde
4 3 "US" Susi Elin F. Wittusen
5 2 NMFHh-18 Nuch Njch Vestviddas Dft Vestavind Rune Magnussen og Randi Halvorsen
Raudsildras Sønn de Lux

6. Årets Utstillingshund som er jaktpremiert

NR Poeng  Navn  Eier
1 14 NORD UCH DKV-17 Raudsildras Sønn de Lux Nina Kjelsberg
2 14 Fagermoas Kira Oddveig og Tore Mæhla
3 13 NV18 Raudsildras Chino John Arne Medalen
4 9 C.I.B N SE UCH Raudsildras Jess Inger Egeland og Kjell Arne Knudsen
5 7 Midtkiløra's Ask Per Sandanger
6 7 P'Frappa Quattro of the Red Dancing sky Morten C Jensen
Alvertoppens Enya NO43920-15(X2)

7. Årets Irsk rød og hvit setter

NR Poeng Navn Eier
1 5 Alvertoppens Enya Pål Inge Sanden
2 2 Craigrua Lola Jan-Erik Svandal
3 2 Snørypa's Saint Florentina Nina Hordnes og Narve Johansen
4 2 Alvertoppens Lady Luck Thomas Ottesen

 

Vi gratulerer så mye!

 

 

 

 

Tips en venn Skriv ut